Jak odpowiedni zbudować zespół w pracy?

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Jak odpowiedni zbudować zespół w pracy?

Postautor: Kunka33 » 23 mar 2017, 10:45

Moje pytanie jest nietypowe, ale wynika z ostatnich wydarzeń mojego życia. Mianowicie dostałam awans. Teraz spadł na mnie obowiązek budowy odpowiedniego zespołu zaufanych i profesjonalnych osób. Czy wiecie jak się do tego zabrać? Na co powinnam zwrócić uwagę? A może są jakieś dobre kursy na ten temat, które warto byłoby zrobić?
Kunka33
junior fellow
 
Posty: 118
Rejestracja: 31 sty 2017, 12:54


Re: Jak odpowiedni zbudować zespół w pracy?

Postautor: Beatrycze5 » 24 mar 2017, 10:37

Gratuluję awansu :) To świetna wiadomość, aczkolwiek zawsze wiąże się ze stresem. Wiem coś o tym. Co Ci doradzić - może poradź się jakiegoś zaufanego dyrektora (niekoniecznie z Twojej firmy!) lub kogoś, kto na co dzień ma takie obowiązki zawodowe lub przez to przechodził. Możesz też poszukać szkoleń lub fachowej literatury na ten temat. Czytałaś już to? Jeśli nie, przeglądnij, na początek nawet i takie informacje dobre :)
Beatrycze5
junior fellow
 
Posty: 167
Rejestracja: 25 sie 2016, 13:22

Re: Jak odpowiedni zbudować zespół w pracy?

Postautor: Kunka33 » 27 mar 2017, 9:48

Gratuluję awansu :) To świetna wiadomość, aczkolwiek zawsze wiąże się ze stresem. Wiem coś o tym. Co Ci doradzić - może poradź się jakiegoś zaufanego dyrektora (niekoniecznie z Twojej firmy!) lub kogoś, kto na co dzień ma takie obowiązki zawodowe lub przez to przechodził. Możesz też poszukać szkoleń lub fachowej literatury na ten temat. Czytałaś już to? Jeśli nie, przeglądnij, na początek nawet i takie informacje dobre :)
A myślisz, że ktoś faktycznie chętnie podzieli się takimi informacjami? Bo ja mam pewnego rodzaju wątpliwości...
Kunka33
junior fellow
 
Posty: 118
Rejestracja: 31 sty 2017, 12:54

Re: Jak odpowiedni zbudować zespół w pracy?

Postautor: Polya1982 » 19 cze 2017, 21:24

Skoro masz teraz zarządzać zespołem i nie za bardzo wiesz jak się za to zabrać polecam szkolenie i trening interpersonalny - http://www.szkolatrenerow-ster.pl/program. Dzięki temu dowiesz się jak rozmawiać z ludźmi, jak przekazywać im wiedzę i jak w razie czego samemu prowadzić szkolenia dla załogi. Jest to niezwykle pomocne jeśli chce się nawiązać dobre stosunki z pracownikami. I przede wszystkim to też podniesie Twoje kwalifikacje, a inwestowanie w siebie to najlepsza forma :)
Polya1982
newbie
 
Posty: 39
Rejestracja: 28 gru 2016, 21:24



Re: Jak odpowiedni zbudować zespół w pracy?

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 0:24

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości